SYM Jet 14

Firmamız; insan odaklı olarak çalışan, motosikletlerinizin tamirinden ve bakımından sorumlu olacak bilgi ve tecrübeyle kurulmuştur. SYM servis şirketi olarak ilk önceliğimiz, güven ve kalite olmuştur. Deneyimlerimizden yola çıkarak hayata geçirdiğimiz; motosiklet bakım ve onarım merkezimizde, yedek parça satışını da sağlamaktayız.

Firma olarak SYM Jet 14 ve SYM Wolf 250 gibi piyasada beğenilmiş, talep gören birçok motorun orijinal yedek parça satışına yer vermekteyiz. Fren balataları, diskler, motor ve elektronik parça üzerine uzmanlaşan ekibimiz tarafından en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekteyiz.

Sukuter Motor, faaliyete geçtiği günden bu güne kadar, sektörel ihtiyaçları tespit ederek, müşterileri için en iyiyi hedeflemiştir. Hizmet verdiğimiz yedek parça ve bakım alanında, sorumluluklarımızın bilincinde olan, kendi sektörümüzde bulunan kuruluşlara örnek olmaya çalışan bir vizyon ile hareket etmekteyiz. Hizmetimizi her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktayız.

Orijinal yedek parça bilgi ve birikimiz, süreç takibinde ki hızımız, kullanıcı dostu sistemlerimiz, işinde uzman ekibimiz ve hızlı dağıtım ağımız sayesinde sektörde lider bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Sektörde 20 yılı devirmiş tecrübemiz ve güvenirliğimizle ihtiyaç duyduğunuz her parçayı, en uygun ve avantajlı fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Üstün hizmet kalitesiyle her soruna çözüm bulmak için itina ile çalışmaktayız. Hızlı ve sağlam adımlarla büyüyerek geliştiğimiz bu yolda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir