Projeksiyon perdesi

Aspera projeksiyon olarak, 2005 yılından bu yana teknolojik ve bilişim olarak sektörün en iyisiyiz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye tarafından beğenilerek üretilen ürünlerimizde hizmetimiz sürekli yenilenerek devam etmektedir.

Projeksiyon cihazı; projektörlerle evde, ofiste, toplantıda, konferans salonlarında, okullarda ve dershane, etüt merkezleri gibi bir çok alanlarda küçük ekran boyutunu perdeye yansıtarak, projeksiyon perdesi sayesinde dev ekranda izliyormuşsunuz hissi verir. En küçük ebatlı televiyozlar da bile görüntü ve çözünürlüğü yüksektir.

Projeksiyon cihazları kullanım alanına ve süresine bağlı olarak projeksiyon lambası tüketen bir cihazdır. Her projeksiyon cihazında mutlaka bulunan bu lambalar, ışık vericidir. Olmazsa kesinlikle kullanımı mümkün olmayan perdelerimizde, kulanım süresi aşıldığında bile uzun ömürlüdür. Parlaklığı ve yüksek ışığı sayesinde karanlıkta ya da çok aydınlık ortamlarda, hassas gözler için ve ışığa duyarlı insanların kullanımı için en uygun şekilde firmamız tarafından imal edilmiştir.

Dinamik, yeniliklere değer veren, son teknolojiyi hizmetinize sunan kadromuzla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışmaktayız. En uygun fiyatlarla en hızlı ve teknolojik, yenilikleri en yakından takip eden Aspera Projeksiyon olarak, tüm müşterilerimize tecrübeli ekibimiz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla en iyi hizmetin öncüsü olma yönünde adımlar atmaktayız. Ürünlerimiz ve teknolojik makinelerimizin hepsine garanti vererek, kullanıcı için kesin profesyonel ekip desteği ile evinize, ya da ofisinize kadar itinayla takdim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir