O Ses Türkiye Haberleri

En çok sevdiğim yarışma programlarından biri olan ve tekrar yayınlanmasını beklediğimi, sık sık eski özet bölümlerini keyifle izlediğim program; O Ses Türkiye 2020 yeni sezonuna başlamış bulunuyor. Pop, Rock, Türk sanat müzikleri, Arabesk, Rap, Yabancı Pop, Türkü gibi her tarzda şarkıların söylendiği programda yeri geliyor duygusal anlar yaşarken, yeri geliyor kahkaha tufanı yaşıyorum.

O Ses Türkiye haberlerini sıkça takip ederek yeniliklerden haberdar olmak ilgimi çekiyor. Hadise’nin yüksek enerjisi ve danslarından, Beyazıt Öztürk’ün esprili konuşması, Acun Ilıcalı’nın keyifli sunumu ile izleyicisine eğlenceli saatler yaşatıyor.

Her hafta birkaç kişinin veda ettiği programda O Ses Türkiye kim elendi, yeni yarışmacılar, birinci kim oldu, yeni bölüm ne zaman gibi merak ettiğim birçok sorunun magazin tadında cevabını almamı sağlayan web sitesinden oldukça sıkı takipçisiyim.

Seda Sayan’ın ve diğer jüri üyelerinin yeni sezon yarışmacı listesini oldukça merak ediyorum doğrusu. Farklı tarzlardan ve farklı ses tonlarından oluşturdukları yarışmacı ekiplerini oldukça profesyonel ve başarılı bir şekilde yönetmelerine her zaman hayranlıkla izlemişimdir.

İzleyenlerin ve izleyici olarak stüdyo da bulunan herkesin keyif dolu anlar yaşadığına bizzat tanıklık etmiş biri olarak, zamanın nasıl geçtiğini anlamadıkları spot ışıkların altında mükemmel zamanlar yaşadıklarını gördüm. Oldukça kibar ve misafirperver olan Acun Medya ekip arkadaşları tarafından iyi ağırlanıyor ve güvenli, heyecan dolu dakikalar yaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir