Medyumlar

Genellikle doğaüstü güçlere ve altıncı hislere sahip olan Medyumlar; vermemiz gereken bazı önemli konularda bize öncülük edebilirler. Medyumlar insan dışı varlıklarla konuşabilir ve onlarla iletişime geçebilirler. Geleceğimiz hakkında bize bilgi verebilirler. Farklı ve özel yeteneklere sahip bu insanlar bizi birçok probleme karşı koruyabilir ve istediğimiz şeyleri elde etmemiz konusunda yardımcı olabilirler.

Medyumlar normal bir insanın duyu organları ile algılayabildiği şeyleri, çok yüksek düzeydeki sinyallerle algılayabilen kimselerdir. Bu sinyalleri farklı yollarla alır ve aktarırlar.

Medyumlar insanların iyiliği için çalışmalar yaparlar;  takıldığı konular üzerinden rahatlıkla iletişime geçerler. Ülkemizde bu işi kötüye kullanan ve özellikle büyükşehirler de İstanbul Medyum gibi arayışlarınızda dolandırıcı, gerçek olmayan birçok insanla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaşmamanız için tamamen gerçek ve doğal yeteneklerle yaratılmış medyumcuları sizler için seçtik.

Medyum olmak birçok farklı konuda bilgi sahibi olmayı gerektiren bir konudur. Medyum olarak geçen ve bilinen gerçek şahıslar ömürlerinin büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirmiş şahıslardır. Bu nedenle büyücü, falcı, üfürükçü, cinci hoca gibi söylemler medyumcular için asla geçerli değildir.

Tamamen ilimin ve bilimin ışığında hareket eden gerçek medyumcular; gelecekten haber alabilir ve oluşabilecek bir takım zararlara karşı sizleri koruyabilir. Yazdığı tılsımlı muskalarla birlikte kötü, görülmeyen varlıklardan korunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir