Kutuda Hediye

Sevdiklerinize verdiğiniz hediyelerle unutulmaz anlar yaşatmak isteyenlerin en iyi adresi. Uygun hediye kutusu ile dünya kahvelerini bir araya getirdiğimiz şık hediyelerimizle, sevgililer günü, doğum günlerini, yılbaşı hediyelerinizi unutulmaz şekilde takdim etmenizi sağlıyoruz.

Kutuda hediye konseptlerimiz ile her yaşa ve zevke hitap edecek şekilde derledik. Kahve kutularıyla birlikte sevdiklerinize hem lezzet tattıracaksınız, hem de şık kupa, kaliteli french presslerimiz ile sunuma ve kullanmaya hazır halde veriliyor. Ayrıca gönderdiğimiz şık kutuları isterseniz takılarınızı şık bir şekilde dekoratif şekilde kullanabileceğiniz, dilerseniz bir başkasına hediye edebileceğiniz şekilde uzun ömürlü hazırladık.

Teslimat konusunda hızlı ve seri şekilde çalıştığımız firmamızda verdiğiniz hediyelerinizi, İstanbul içindeki bir günde. Diğer illerimize gönderilecek hediyelerinizi için 1-2 iş günü, şehir merkezine uzak noktalar için en fazla 3 iş gününde teslim ediyoruz. sevdiklerinizi bekletmemek ve sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hediyelerinizi sevdiklerinize nasıl ve hangi koşullarda ulaştığı bizim için son derece önemli. Bu nedenle hafta sonları Pazar dışında haftanın her günü siparişlerini organize ederek hediyelerinizi mümkün olan en güzel şekilde, belirtilen iş günleri içinde sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyecektir. Güvenliğiniz için hassasiyet ve özenle çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir