İphone 6 ve 6s Batarya

İphone 5s, 6 ve 6s kullanan kişilerin %70’sinin temel sorunu İphone 6 bataryasının sık sık bitmesidir. Orijinal şarj atletleri ya da powerbanklar ne yazık ki bu konuda yeterli başarıyı gösteremiyorlar. İphone 6 ve İphone 6s batarya değişimi yaptığınızda ise telefonun teknik özelliklerinde bozulma, kasma, donma, ekranda görüntü kayması gibi birçok sorun oluşmaya başlıyor.

Telefonun ömrünü uzatan kesinlikle bataryasıdır ve bir batarya ne kadar erken bitiyorsa, sosyal hayatınızda o kadar sorun yaşıyorsunuz. Sürekli aktif olarak iş yaptığım telefonumu kullanamıyor ve sürekli şarj cihazıyla gezerek gergin bir tavır takınıyordum.

Rova Bilişim garantisiyle yaptırdığım İphone 5s batarya değişimi orjinalinden çok daha başarılı ve üstün performansı ile beklentilerimin de üzerinde bir hizmet almamı sağladı. Telefonumda herhangi bir teknik arza yaşamak bir yere, telefonumda ki ısınma ve şarja bağlı olarak değişen işletiminin de onarılmasına sebep oldu.

Kısa sürede, hızlı sonuçlar aldığım Rova Bilişim, sözde hızlı şarj etme özelliğine sahip birçok aksesuara para harcamama engel olarak, beni bu dertten tamamen kurtardı. Memnuniyet ve güven konusunda tam notlar alarak, benim gibi binlerce kişiye hizmet veren Rova Bilişim, günden güne büyüyerek kendini geliştiriyor.

Çözüm odaklı olarak sorunumu kısa sürede çözüme ulaştırıp, hızlıca ulaşımını gerçekleştiriyorlar. Tecrübeli ve bilgili ekip arkadaşları ile yoluna devam ederken, müşteriye tamamen sıcak ve içtenlikle hizmet veriyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir