Hızlı Ogame

Oyun oynamak, zamanınızı iyi geçirmenizle birlikte; kafa dağıtmanızı ve heyecan dolu dakikalar yaşamanızı sağlamaktadır. Herkesin severek ve beğenerek oynadığı bir oyun mutlaka vardır. “Hayır, yok” diyorsanız ya keşfetmemişsinizdir ya da doğru adresten oynamamışsınızdır.

20 yılı aşkın süredir, oynayıcıları tarafından oldukça beğenilen ve severek oynanılan Ogame, uzay savaşları temalı, çevrimiçi oynanan bir internet oyunudur. Astrogame alt tabanlı oyununda, yönetmekle yükümlü olduğunuz bir gezegen vardır. Bu gezegende koloniler kurarak diğer gezegenlere savaş açarsınız, kazanılan savaşlar dahilinde belirli miktarda ganimetler kazanırsınız. Kazandığınız ganimetleri, gezegende ki savaşçı ve orduların gelişimi için harcar ve bu şekilde büyüyerek evrene hükmetmeye çalışırsınız.

Belirli bir kademe ve yükselişle birlikte gezegeninize şekil verecek; savaş taktiklerini, stratejileri ve planları yaparak tabiri caizse zeki oynayarak çok güçlü gezegenleri bile alt edebilirsiniz.

Oyunun heyecan ve kalitesini artırabilmek için hızlı Ogame oynamak çok önemlidir. Hızlıca düşünmeli ve hemen atak yapmalısınız. Vakit ve hız bu oyunda sizin yol göstericiniz olacak.

Online olarak kurulan web sitemizde üye olarak heyecan dolu dakikalara kapı aralayabilirsiniz. Yüzlerce oyuncunun yer aldığı web sitemizde, bir diğer özellik olarak da forum ekledik. Oyunu oynamanız da size yol gösterici olacak, kuralları ve hükümdarlarının ittifak kurduğu gezegenleri öğrenmenizi, taktik ve planlarınızı değiştirmeniz konusunda kendinizi geliştirmenize fayda sağlayacaktır. Bu forumda gezinerek ve paylaşılan yazıları okumak sizin oyun içerisindeki başarınızı ve sıralamanızı ölçmeniz konusunda rehberlik edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir