Hazır Ofis

Bir işiniz varsa ve taşınmak ya da yeni bir işe başlamak istiyorsanız ofis taşımak zor ve bütçeyi zorlayacak iştir. Taşımacılık firmasına vereceğiniz paradan, yeni mobilyalar, masa ve sandalyeler almak çok masraflı bir konudur. Buna oranla oluşturulmuş ve yerleştirilmiş, sizin için hazırladığımız hazır ofislerimiz sizleri bekliyor. Rahat ve modern koltuklar, masa ve sandalyelerle konforlu, şık ve modernize edilmiş, klima ve internet gibi tüm hizmetlerinizi eksiksiz olarak karşılayacağımız ofisleriniz bulunuyor.

7/ 24 istediğiniz her an da girip çalışacağınız, kahve çay hizmetinizin sınırsız olarak firmamız tarafından karşılanacağı, temizlik ve düzenden kendimizi sorumlu tuttuğumuz sanal ofislerinizi en uygun fiyatta temin edebilirsiniz. 2006 yılından beri hizmet verdiğimiz bu sektörde en başarılı işlerinizin altında imzamız olsun istiyor ve buna uygun olarak çalışıyoruz. Evde çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, kişilerin profesyoneller kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlerle aynı avantajda çalışmak isteyenlere katkı sağlıyor. Gerek teknolojik alt yapısıyla gerek modern ofis ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sağlamaktayız.

Telefonlarınızı sizin yerinize karşılanıp size haber verir, posta ve kargolarınızı göndermek istediğiniz yere yönlendirilir, sizi ziyaret etmek isteyen misafirleriniz karşılanarak ağırlanır. Siz de istediğiniz hazır ofis firmaları hizmetini kullanabileceğiniz, tek bir yere bağlı kalmadan, dilediğiniz yerde 14 kişilik toplantı odası ve ofis kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir