Çorum Gazeteleri

Çorum’un ilk ve yerel gazetesi olan Yayla haber; sürekli yenilenen manşet haberleri, sıcak ve flaş haberleri okuyucusuna sunmaktadır. Çorum gazetesi, objektif ve tarafsız haberciliği ön planda tutmaktadır. Ulusal ve yerel tüm haberleri sayfasında yayınlayarak halkın beğenisini kazanmıştır.

İl merkezleri, köyler, şehirler arasında en çabuk iletişime geçen ve Çorum gazeteleri denilince akla ilk gelen isim olan Yayla Haber; internet gazeteleri arasından başarısını ispatlamış, lider bir konumundadır.

Çorum haber gazetesi ulusal ajanslara üye olarak, ülkemizde ve dünyada olan haberlere yer verirken yerel haberleri de sıcağı sıcağına okurlarına duyurmaya devam ediyor. Okuyucusuna gerçek ve taze gelişen haberleri okumanın keyfini yaşatıyor.

Haberlerinde tarafsız ve objektif olmayı ilke olarak benimseyen gazete, günlük 60 ile 90 haber yaparak okuyucularını bilgilendiriyor. İlk yerel gazete olmasının yanı sıra, Çorum ilimizle alakalı her türlü bilgiyi dünyaya duyurmayı başarıyor.

Resmi tatiller olmak üzere günün her saati Çorum’da gelişen olayları, ulusal ve yerel tüm bilgileri dijital ortamda okuyucularıyla paylaşıyor. Doğru, güvenilir, yerinde ve uygun haberler ile gündemi size birebir aktarmayı başarıyor.

Bünyesinde çalışan, genç, dinamik, profesyonel takım arkadaşları sayesinde birçok gazetede alıntı kaynak olarak yer almaktadır. Çorum’un ilk yerel gazetesi olan Yayla Haber, gazetecilik ve basın kuruluşları için önemli bir görev icra etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir