Çankaya emlakçılar

Gayrimenkulümü satarken sadece ilan vererek başarılı bir satış gerçekleştirebilir miyim? Gayrimenkulün türüne ve bölgesinde göre pazarlamada kullanılabilecek 20 den fazla pazarlama faaliyeti vardır. Sektörde çok yanlışta olsa, sadece ilan vererek bir mülkü pazarlamaya çalışan emlakçılar vardır. Ancak en iyi emlakçılar mülkün pazarlanması için gerekli ve uygun olan tüm pazarlama faaliyetlerini etkin olarak kullanırlar. Bu nedenle Ankara emlakçılar arasından emlak danışmanınızı seçerken mutlaka pazarlama faaliyetlerini de gözden geçirmelisiniz. Gayrimenkulünüzü mevcut piyasa koşullarına göre en iyi fiyattan satabilmek için, maksimum sayıda potansiyel alıcı adayına ulaşmanız, mülkünüzün değerinden satılması için önemlidir. Kısıtlı sayıda alıcı adayına ulaşmanız, beklentinizin çok altında teklifler almanıza neden olabilir.

Maksimum sayıda alıcı adayına ulaşabilmek, tüm gerekli pazarlama faaliyetlerinin eksiksiz yapılması ile ancak mümkündür. Rekabet daha yüksek teklifleri getirir. Remaks emlak ofislerinden REMAX Premium’un portföyleri için pazarlama planı vardır ve maksimum alıcı adayına mülkleri tanıtmak için pazarlama planını etkin şekilde uygular.

Pazarlama satış sürecinin bir bölümüdür. Gayrimenkulünüzü kendiniz satarken, ayrıca dairenizin fiyat analizinin doğru yapılmasından başlayarak, mevcut piyasa koşullarının,  mevcut piyasadaki arz-talep dengesinin doğru bilinmesi ve değerlendirilmesi, doğru fiyatla satışa çıkma, pazarlama, yer göstermeler, alıcı itirazlarının karşılanması, tekliflerin değerlendirilmesi ve yönetilmesi, bürokratik işlemler…vb satış sürecinin sonuna kadar tüm bu zorlu aşamalarla kendiniz ilgilenmeniz gerekir. Satış süreci fazla hata kaldırmaz ve yapılacak hatalar mülkünüzün ihtiyacınız olan zamanda ya da çok uzun sürelerde satılamamasına veya piyasa değerinin çok altında satılmasına, satışa bağlı ihtiyaçlarınızı zamanında karşılayamamanıza, zaman, efor ve para kaybetmenize neden olabilir. Ankara Çankaya emlakçılar ile iletişime geçerek, satış sürecinde tecrübelerinden faydalanarak süreci profesyonel çalışmalar ile sonuçlandırabilirsiniz.

Satış sürecinizi profesyonellere, Çankaya emlakçılar arasından Remax emlak ofisi REMAX Premium’a emanet etmek, hem başarılı, sorunsuz bir satış süreci yaşamanızı, hem de zamanınızın size ve ailenize kalmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir