Anıl Uzun Kimdir

Ne kadar isterseniz isteyin, sihirli bir değneğin bir gecede sizi başarılı bir girişimciye dönüştürmeyeceğini bilirsiniz. Başarılı olmak çok çalışmakla olur. İster kadın ister erkek olun, doğru girişimi yapabilmek için birtakım beceriler edinmeniz gerekir.

Başarılı bir girişimin arkasında yatan deneyimler vardır ve bu deneyimlerin en başında asla sabit durmamak gelir. Sabit kalmadığınızda uzun vadeli iş ilişkileri geliştirir, çevrenizdekilere ilham verirken içgüdülerinize de güvenirsiniz. Unutmayın ki tüm girişimciler, başarıya giden yolda kaçınılmaz hatalar yaparlar.

Başarılı bir girişimci olmak bir gecede gerçekleşmez, lakin zirveye oynayan iş insanlarının çoğunda bazı özelliklerin var olduğu bilinir. Başarılı bir girişimci ne zaman geri çekilmesi ya da durması gerektiğini iyi bilir. Başarısızlık korkusu, insanın tökezlemesine yol açar. Oysa ki başarılı insanlar tökezlemeleri bir deneyim olarak algılar, tecrübe edindiğini ve yola devam etmesi gerektiğini bilir.

Kendisi de bir girişimci olan Anıl Uzun kişisel web sitesinde finansal teknolojiler ve start-up stratejileri hakkında birçok bilgiye yer verirken, dijital piyasalar ve ödeme sistemleri gibi pek çok husus hakkındaki fikirlerini beyan etmektedir. Kendinize yararı dokunacak bir bir mentor edinmek, bir bütün olarak sektörünüz ve daha da önemlisi iş yönetimi hakkında daha fazla bilgi ve tecrübe edinmenin harika bir yoludur. Anıl Uzun diğer girişimcilere iyi bir mentor ve yol gösterici olarak fikirlerini ve deneyimlerini paylaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir