Tuğla Fiyatları 2020

Tuğla sağladığı ses yalıtımı ile sakin ve ses geçirmeyen ev ve binaların yapımında kullanılan maddedir. Duvar ve döşeme malzemesidir. Tuğlalar içinde ve bünyesinde barındırdığı noktacıklar, benekler sayesinde sesi tutar. Ayrıca çabuk ısınıp, çabuk soğuması sayesinde kışın sıcak, yazında serin bir ortam da yaşama imkanı sunar. Rutubetten korur, sarsılmaya ve devrilmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Çürümez ve koku yapmama özelliği sayesinde de inşaatların vazgeçilmez malzemesidir.

Firmamızda satışa sunduğumuz tuğla fiyatları kalite ve kullanımı olarak oldukça uygundur. Ebatlarımızın büyük ve düzgün olması, kavrama delikleriyle taşıma kolaylığı sunar. Tuğla aralarında ki boşluk sebebiyle, sıvı tutucu sayesinde duvar örmenizi kolaylaştırır. Yarı akışkan olan, bünyesinde kum, kireç ve çimento bulunan sıva ile bütünleştiğinde kolay yapışır.

Her yerde kolaylıkla muhafaza edeceğiniz tuğlalarımız asla su, yağmur, kar geçirmez ve soğuğa karşı üstün direnç gösterir. Tuğla fiyatları 2020 editörlerimiz ve araştırmalarımız esas alınarak hazırlanmış olup ve müşteri memnuniyeti konusunda indirimli fiyatlarla satışa ve hizmetinize sunulmuştur.

Tuğla fiyatları 2021 yılı için gösterilen zam ve ilgilere oranla; müşterinin cebini ve memnuniyetini daha çok düşünerek, satışlarımızda en uygun fiyatlarda hizmet vermeye çalışıyoruz. 1979 yılından bu güne tuğla imalat sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteden asla ödün vermeyerek, Türkiye’nin dört bir yanına özellikle İstanbul’a on binlerce yapının altına gururla imzamızı attık. Günde 150.000 adet kapasitede çalışan fabrikamızla her yılın 12 ayı hizmet vermekle onur ve şeref duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir