SMS ve Mobil Onay

Türkiye’nin en güvenilir ve 60 ülke dâhilinde tüm Dünyaya hizmet veren mobil onay servisimiz en hızlı ve güvenilir platformdur. Twitter, İnstagram, Facebook, WhatsApp, Steam, Gmail, Snapchat ve bir çok uygulama için 6 ay geçerli sanal numaranız anında ekranlarınıza düşerek sorunsuz giriş yapmanızı sağlıyor.

Sosyal medya ve mesajlaşma ağlarında kişilerin güvenilirliği kapsamında güvenlik kodlarına ihtiyaç duyarlar. Telefon numaranıza gönderilen kodlar, hesaba giriş yapan kişinin siz olduğunu teyit etmek amaçlıdır. Fiziksel bir sim kartınız olmadığında ya da hesaplarınız da kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemediğiniz zamanlarda, hazırlanan SMS onay kodlarımız sayesinde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Anında geri dönüş garantisi veren hizmetimiz sayesinde hesaplarınıza hızlıca giriş yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat güvenli bir şekilde hesaplarınıza para yatırabilir ve tüm bankalar üzerinde ödeme yapabilirsiniz. Eğer bir problemle karşılaşırsanız anında para iadesi sunan Türkiye’nin ilk ve tek güvenilir adresiyiz.

Piyasa değerinin altında en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunmaya devam ediyoruz. Mobil onay kodları hem kurumsal hem de bireysel müşterilerin kullanımları için uygundur. %99 müşteri memnuniyeti sağladığımız mobil doğrulama kod hizmetimiz ile yurt dışı ve yurt dışı telefon numaralarına SMS mesajları alabiliyor ve hesabınızı hızlıca kullanmaya başlıyorsunuz.

Uzun yıllar ve tecrübelerimiz ışığında kendimizi geliştirmeye ve hizmet kalitemizi artırarak müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.  Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya size özel müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir