Show TV

Show Tv Ciner Yayın Holding tarafından 1991 yılında kurulan ve ulusal yayın yapan bir kanaldır. Ana şubesi Küçükçekmece İstanbul olan kanalın, izleme oranları, haber bülteni ve kaliteli dizileri sayesinde oldukça popülerdir. Ece Üner tarafından Show Tv canlı haber yayınlarıyla, son dönemlere damga vuran kanal; beğeni toplamaya devam ediyor. Basın özgürlüğü ve realist yorumlar yapan Üner, ödüllere adını yazdırmaya devam ediyor. Düzgün Türkçesi ve kullandığı ifade, mimiklerle bizden biriymiş gibi davranan Üner; kadına şiddet, hayvan hakları, çocuk istismarı, Atatürkçü düşünce sistemine karşı oldukça hassas.

Sosyal medyada adından çokça söz ettirmeye ve fanlarıyla güçlü olan gazeteci-sunucu olan bu güçlü kadın; defalarca farklı düşünce tarzlarında olan insanlar tarafından tehdit ve zorbalığa maruz kalsa da asla pes etmeden yoluna devam ediyor. Kanal yalnızca haber üzerinde değil, Çukur adlı dizi tarafından da oldukça popülerliğe hakim. Her yıl olabildiğince güçlü oyuncu kadrosu oluşturan ve toplumsal gündem sorunlarına dikkat çekmek üzerine yapılan birçok dizide; sosyal mesajı vermeye devam ediyor.

Komedi, haber, magazin alanında ödül toplayan kanal, ülkede pandemi, deprem, terör gibi manşet yaratan durumlar da destek çıkıyor. Hissesinin belli oranını yardım vakıflarına bağışlayan kanal; Show Tv izlemek isteyen seyircisine yurt dışından da ulaşıyor. Sürekli kendini geliştiren ve yenilikçi olan ulusal kanal, 30 yıldır popülerliğini ve kalitesini artırmaya, korumaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir