Şeffaf Kartvizit

Kartvizit, en basit ifadeyle kişi ya da firmaları tanıtmak için, üzerinde kısa bilgilerin bulunduğu kartlardır. Kartvizitler sayesinde hem işinizi hem de firmanızı daha kolay tanıtma imkanını yakalarsınız. Kartvizitiniz ile kendinizi daha iyi tanıtmak için yapmanız gereken, sektöründe her zaman çözüm odaklı hizmetler sunan, müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan Alyans Reklam Matbaacılık’ı tercih edebilirsiniz. Sektörde yıllardır hizmet veren Alyans Reklam, sizin için en uygun kartvizit tasarımını yapmaktadır.

Kartvizit neden önemlidir?

 • Kartvizit hem firmanızı hem de sizi en iyi şekilde tanımlayan kartlardır.
 • İş dünyasında her zaman daha kolay hatırlanmanızı sağlar.
 • İhtiyaç duyulduğu takdirde firma ya da şahıs olarak bulunmanız daha kolaylaşır.
 • Kartvizit ile iş ciddiyeti ön plana çıkarır.

Sektörün içine girdiğinden bu yana firmamız, sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Diğer yandan kullandığı teknolojik baskı makineleri ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Kartvizit çeşitleri nelerdir?

Kartvizitler çeşitlidir. Önemli olan sizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak ve hatırda bırakacak şekilde kartvizitleri tercih etmenizdir. Bu yüzden kartvizit çeşitlerini bilmeniz önem taşır.

 • Sektörel kartvizitler
 • Şeffaf kartvizit
 • Sıvama kartvizit
 • Tek taraflı ve çift taraflı parlak selefon kartvizitler
 • Kabartma laklı kartvizit
 • Laklı kartvizit
 • Mat selefon kartvizit

Şeffaf kartvizitler, oldukça dikkat çeken kartvizit çeşitlerinden biridir. PVC malzeme ile yapılan bu kartvizitler, tek taraflı olarak kalın plastiğe basılır. Firmamıza şeffaf kartvizit yaptırırken, firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizi ve firmanızı bir adım daha öne çıkartacak kartvizit çeşitlerinden biri de kabartma laklı kartvizitlerdir. İş dünyasında daha fazla dikkat çekmek ve tüm gözleri üzerinizde toplamak istiyorsanız Alyans Reklam kartvizit hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kabartma laklı kartvizit tasarımında istediğiniz bir bölümü ya da logonuzu kabartmalı yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken firmamızın profesyonel ekibi ile iletişime geçerek kartvizitiniz için gerekli olan bilgileri, ölçüleri ve nasıl bir tasarım istediğinizi iletmektedir.

Folyo Baskı Nedir?

Folyo, günümüz teknolojisinde genellikle dijital baskı işlerinde tercih edilen, pvc türü, arka yüzü yapışkanla kaplı baskı malzemesidir. Folyo baskı ile fazladan malzemeye ihtiyaç duymadan istediğiniz yüzeye yapıştırma imkanına sahip olursunuz. Folyo baskı, vitrin reklamları, reklam stickerları, iç dekorasyonlar, araç kaplama, bina cephesi giydirme gibi işlerde kullanılır.

Buna göre folyo baskı fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kaliteli ve profesyonel hizmet almak için alyansreklam.com adresinden uzman ekibimize ulaşabilir ve istediğiniz ölçülerde tasarım yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir