Nonolive resmi yayıncı başvurusu

NONOLIVE RESMİ YAYINCI BAŞVURUSU

Nonolive sohbet ve eğlence uygulamasında yayıncı olma fırsatı seni bekliyor. Nonolive’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Eğlenceli yarışmalar, sohbet, müzik ve dahası Nonolive’da. Her geçen gün büyüyen Nonolive yayıncı ailemiz arasında seni görmekten mutluluk duyacağız. Önceliğin bayanlarda olduğunu hatırlatmalıyız…

Nonolive Resmi Yayıncı Başvurusu

Nonolive resmi yayıncısı olmak için bir Nonolive Ajansı vasıtasıyla başvuru yapman gerekiyor. Burada devreye Omnia Ajans giriyor. Omnia Ajans olarak yayıncılarımızın en yüksek kazançları elde edebilmeleri için gayret gösteriyor ve profesyonel olarak yardımcı oluyoruz.

Peki Neden Nonolive Yayıncısı Olmalısın?

Nonoliveyayıncısı olmak konusunda herkesin farklı sebepleri olabilir fakat birkaçını sıralamak istiyorum.

  1. Nonolive kendini gösterme fırsatı sunar. Paylaşacak şeylerin varsa izleyicilerin seni bekliyor. Fenomenliğe ilk adımı Nonolive’da atabilirsin.
  2. Eğlenceli vakit geçirirken para kazanma fırsatı sunar. Nonolive’da yayıncılık yaparak aylık 10.000 lira üzeri kazanan yayıncılarımız var. Sen de bu yayıncılarımızdan olabilirsin.
  3. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Nonolive’da 10.000.000 üzerinde katılımcı seni bekliyor. Zaman içerisinde sadece seni izlemek için giren hayranların olacak…
  4. ve daha bir çok sebep…

Nonolive resmi yayıncı başvurusunu tamamlamak için buradaki formu http://bit.ly/nonoliveyayincibasvuru doldurman yeterli. Ajanstan arkadaşımız arayarak gerekli bilgileri verecek. Ve birkaç gün içerisinde yayına başlayabileceksin. Boş vaktini değerlendirerek yüksek kazançlar elde etmek istersen, seni ailemizde görmekten mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir