Dolar : Alış : 7.5546 / Satış : 7.5682
Euro : Alış : 8.8050 / Satış : 8.8209
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul27°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 1374 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Medyumlar

30 Temmuz 2020 - 58 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Siyaset»Medyumlar
Medyumlar

Genellikle doğaüstü güçlere ve altıncı hislere sahip olan Medyumlar; vermemiz gereken bazı önemli konularda bize öncülük edebilirler. Medyumlar insan dışı varlıklarla konuşabilir ve onlarla iletişime geçebilirler. Geleceğimiz hakkında bize bilgi verebilirler. Farklı ve özel yeteneklere sahip bu insanlar bizi birçok probleme karşı koruyabilir ve istediğimiz şeyleri elde etmemiz konusunda yardımcı olabilirler.

Medyumlar normal bir insanın duyu organları ile algılayabildiği şeyleri, çok yüksek düzeydeki sinyallerle algılayabilen kimselerdir. Bu sinyalleri farklı yollarla alır ve aktarırlar.

Medyumlar insanların iyiliği için çalışmalar yaparlar;  takıldığı konular üzerinden rahatlıkla iletişime geçerler. Ülkemizde bu işi kötüye kullanan ve özellikle büyükşehirler de İstanbul Medyum gibi arayışlarınızda dolandırıcı, gerçek olmayan birçok insanla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaşmamanız için tamamen gerçek ve doğal yeteneklerle yaratılmış medyumcuları sizler için seçtik.

Medyum olmak birçok farklı konuda bilgi sahibi olmayı gerektiren bir konudur. Medyum olarak geçen ve bilinen gerçek şahıslar ömürlerinin büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirmiş şahıslardır. Bu nedenle büyücü, falcı, üfürükçü, cinci hoca gibi söylemler medyumcular için asla geçerli değildir.

Tamamen ilimin ve bilimin ışığında hareket eden gerçek medyumcular; gelecekten haber alabilir ve oluşabilecek bir takım zararlara karşı sizleri koruyabilir. Yazdığı tılsımlı muskalarla birlikte kötü, görülmeyen varlıklardan korunabilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Ücretsiz Wordpress Temaları tesettür elbise tesettür elbise tesettür elbise tesettür elbise tesettür ferace