Masterchef Türkiye

2011 yılından bu yana izleyenleri tarafından oldukça beğeni toplayan Masterchef Türkiye, yeni bölümleriyle TV8 ekranlarıyla izleyicileriyle buluşuyor. Mehmet YalçınkayaDanilo Zanna ve Somer Sivrioğlu‘nun yer aldığı yarışmada Masterchef şefleri; yarışmacıları öğretmek ve geliştirmek için çalışıyor. Yeni sezon yarışmacılarının ilk 14’e seçilmek için ecel terleri döktüğü programda rekabeti doyasıya izliyoruz.

Aileden aşçılıkla haşir neşir olan Danilo, aslen İtalyan’dır. Sonrasında İtalyan mutfağı üzerine eğitim alan Danilo Zanna, İtalyan mutfağı konusunda uzmandır. 1988 yılından bu yana mutfaklarda tozu dumana katan Mehmet Şef, dünya çapında başarılara imza atmış bir şeftir. Somer Sivrioğlu, Türk yemek şefi ve uzman dünya mutfaklarının lezzetlerini Türkiye’ye tanıtan başarılı bir şeftir.

Rekabet ve heyecan dolu dakikalar yaşatacak olan program Masterchef izlemek isteyenler için yeniden ekranlarda. Birbirinden yetenekli yarışmacıların, profesyonel şeflerin yer aldığı yarışma programının da yarışmacılar kendini kanıtlamaya ve yeni öğrendiği bilgilerle kendini göstermeye çalışıyor.

Yoğun ve ağır tempolu, dakikalarla yarışıldığı programda yeri geliyor eğlenirken, üzülüyor kimi zaman da heyecanlanırken öğreniyoruz. Mutfak şeflerinin yemeklerin yapılışı ve verdiği tüyolar sayesinde mutfaktaki becerilerinize lezzet katmayı öğreniyorsunuz.

İddialı olanların ve teknik bilgilerin işe yaradığı, yöresel ve dünya mutfağından lezzetlerin konuşulduğu Masterchef Türkiye, sosyal medyada da oldukça popüler ve gündemde çok konuşulup, izleyicileri tarafından mizahı tozu dumana katmayı beceriyor. Yarışmacıların fanları, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için https://www.acunn.com/masterchef-turkiye web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir