Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul13°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 1586 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Irak Nakliye

31 Aralık 2018 - 659 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Siyaset»Irak Nakliye
Irak Nakliye

Nakliyat sektörü dünyada olduğu kadar ülkemizde de artık hak ettiği yeri almış durumda. İnsanlar evini ya da ofisini taşırken profesyonel hizmet almayı tercih ediyorlar. Bu bir anlamda eşyanın güvenli bir şekilde yolculuk etmesi için şart ve gereklilik. Ancak bunun içinde mutlaka seçeceğiniz firmanın profesyonel olarak hizmet veriyor olması gerekir. Bir firmanın profesyonelliğini belirleyen en önemli iki şey kurumsal bir yapıya sahip olması ve müşteri memnuniyetidir. Sizin hizmetinizden memnun olan bir müşteri size referans olacağından dolayı markanızı daha geniş bir kitleye daha hızlı bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Irak nakliye firmamız ise bu anlamda lojistik hizmetini başarıyla sunmaya çalışmış ve kurulduğu günden bugüne kadar da kurumsal ve bireysel pek çok müşterisine çözüm sağlamıştır. Irak parsiyel nakliyeden tutunda proje taşımacılığına varıncaya kadar pek çok hizmet çeşidimiz mevcuttur.

Lojistik; bir ürünün ilk üreticiden son kullanıcıya kadar olan nakil, depolama, gümrükleme, ambalajlama, dağıtım gibi hizmetleri kapsar. Diğer bir ifadeyle planlama yaparak, tüm sürecin, gelişmiş teknoloji ile sayılan bu hizmetlerin gerçekleştirilmesidir. Adar Trans; bölge dillerine hakim çalışanları, forklift ve tır filosu ile lojistik hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirir.

Lojistik sektörünün kapsadığı hizmetler şöyledir:

 • Tedarik zinciri
 • Fiziksel dağıtım
 • Ambalajlama
 • Gümrükleme
 • Depolama
 • Stok yönetimi

Adar Trans, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine, konusunda uzman kadrosu ile yukarıdaki hizmetleri verir. Irak nakliye seferlerini sürdürürken aynı zamanda Suriye, Suudi Arabistan, Lübnan, İran, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Ürdün gibi ülkelere de lojistik hizmetini gerçekleştirir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, hizmet maliyetinin daha düşük olduğu bir taşıma yöntemidir. Aynı zamanda farklı müşterilere yük teslimatı yapma ve ürünlerin parça parça taşınması anlamına da gelir.

Ürünlerin parça parça taşınması nedeniyle lojistik sektöründe parsiyel taşımacılık önemli bir yere sahiptir. Siz de Adar Trans’ın bu hizmetini kullanarak, ürünlerinizin parça parça gönderimini sağlayabilirsiniz.

Adar Trans, uluslararası nakliye çalışmaları içinde Irak parsiyel nakliye hizmeti sunarak, parsiyel yük taşıma seferlerini de gerçekleştirir. Aynı zamanda firmanın sunduğu Express taşıma hizmeti sayesinde mallarınız daha güvenli ve daha hızlı şekilde istenilen bölgeye ulaşır.

Neden Adar Trans Tercih Edilmelidir?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de lojistik sektörü önemlidir. Bu yüzden seçeceğiniz lojistik firması da sizin yüzünüzü güldürmeli ve işlemlerinizi en iyi şekilde yapmalıdır. İster yurt içi olsun ister yurt dışı, malların ülke dışına başka bir ülkeye transferi planlama gerektiren bir konudur. Denizyolu, karayolu olsun Parsiyel taşımacılık olsun ilk önce en üst düzeyde planlama yapılmalı ve hizmet verilmelidir. Bu konuda Adar Trans, müşterilerine her zaman çözüm odaklı hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön plana çıkarır.

İşte bu anlamda lojistik hizmetinde Adar Trans’ı seçmenizin birçok nedeni vardır:

 • Karayolu, Denizyolu, Proje ya da transit hizmetlerinde her zaman uzman ve profesyonel ekip ile daima yanınızdadır.
 • Konusunda uzman operasyon ekibi sayesinde işini her zaman anlık takip ederek anlık raporlama yapar.
 • İstendiği takdirde operasyonun tüm aşamalarında fotoğraf çeker, takip ve raporlama yapar.
 • Firma çalışanları, konusunda eğitim almış, deneyimli, kaliteli hizmet veren, çözüm odaklı çalışan ekiplerden oluşmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı

Irak, ülke sınırımıza komşu bir ülkedir. Türkiye’den Irak karayolu nakliye firmaları içinde Adar Trans firmasının hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Böylece gıda, tekstil, otomotiv, elektrik ve elektronik malzemeler, mobilyalar vb. gibi birçok ürünlerin nakliyesini Adar Trans farkı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adar Trans, denizyolu ve karayolu taşımacılığı ile proje ya da transit olarak gabari dışı ve proje yüklemeleri de yapar. Tüm transit aktarma ve liman operasyonları, firmanın uzman ve konusunda deneyimli çalışan ekibi ile gerçekleştirilir.

Irak karayolu taşımacılığı ile alacağınız hizmetler arasında:

 • Lokal dilleri konuşan profesyonel ekip
 • Lojistik tesislerde depolama ve dağıtım hizmetleri
 • Irak’ın gümrük noktalarında elleçle ve acente hizmeti
 • İthalat izni ya da SGS &BV gözetim sertifikaları istenen nakliyede çözüm odaklı hizmet

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de lojistik sektörü, ciddiye alınması gereken bir konudur. Alt yapının teknoloji ile desteklendiği lojistik sektöründe profesyonellik ve konusunda uzman ekipler ile çalışmak gerekir. Tüm bunların ışığında lojistik konusunda hizmet almak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Adartrans.com adresinden profesyonel ve konusunda uzman ekip ile iletişim kurarak firmanın hizmetlerinden yararlanmaktır. Böylece firmadan alacağınız hızlı, güvenli ve profesyonel hizmet sayesinde işlerinizi her zaman bir adım öteye taşıma imkanına sahip olursunuz.

Irak karayolu nakliye ihtiyacınızda bizimle iletişime geçmeniz halinde alanında uzman ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli inceleme ve bilgilendirmeleri yapmaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmetin kalitesi en üst seviye olmakla birlikte bünyemizdeki araçlarımızın tamamı üst modeldir. Yolculuk sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi adına araçlarımızın iç dizaynı nakliyat için hazır hale getirilmiş temiz ve titizdir. Biz firma olarak çıktığımız uzun soluklu yolculukta sizi bir adım ileriye taşıma sözü verdik ve bunun içinde hızlı, güvenli ve profesyonel çözümler ürettik. Tüm hizmetlerimizle ilgili yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmeniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
Ücretsiz Wordpress Temaları vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik vitamin kozmetik Google