Google Maps işletme doğrulama

İşletmenizi daha çok kişiye tanıtmak ve yeni müşterilerinizin adresinize kolaylıkla ulaşabilmesi için firmanızın lokasyon bilgisine ihtiyacı vardır. Hizmet alacağı işletmenin müşteri yorumları, mekan fotoğrafları, fiyat bilgileri kişiler için önemli bir anlam taşır. Kişiler internet ortamında alışveriş yaparken ve ya o işletmeye gitmeden önce küçük çaplı bir araştırma yaparak alacağı hizmetin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağını bilmek isterler. Bu nedenle başarılı olmak isteyen her firmanın bir lokasyon bilgisine ihtiyacı vardır. Bu lokasyon bilgisi sayesinde kişiler, gelecekleri adresi kolaylıkla bulabilirler. İhtiyaçları doğrultusunda en yakın firmaya ulaşabilirler ve geldikten sonra sosyal medya hesaplarından konum bildirerek reklamınızı yapabilirler.

Google benim işletmem pin kodu satın almak isteyenlere anlatmış olduğumuz tüm ayrıcalıkları ve fırsatları sizlere sunuyoruz. Kolaylıkla üye olabileceğiniz ve hızlıca lokasyon bilgisine sahip olacağınız Google Maps işletme doğrulama kodlarıyla firma bilgilerinizi girdikten hemen sonra aktif olan konum bilgisine sahip olacaksınız.

Sahip olduğunuz konum sayesinde kazancınız ve aynı oranda artan müşteri sayınız sayesinde rakip firmaların önüne geçmeyi başaracaksınız. Google harita işletme doğrulama kodları sizin ve firmanızın görülmeyen reklam kısmını, vaktinizi ve zamanınızı harcamadan halledecek.

Piyasa değerinin altında ki fiyatlarla vermiş olduğumuz bu hizmet size ekonomik olarak destek çıkıyor. Tecrübeli ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla birlikte profesyonellikle hizmet veriyoruz. 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilir ve tüm sorularınızın cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir