Google Harita Kayıt

Yeni açılan bir firmaysanız ve sektörde başarılı olmak istiyorsanız mutlaka internette bir imzanız olmalıdır. Yeni nesil şirketler ve teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerin mutlaka olmazsa olmazıdır. İzmit web tasarım olarak, size en güncel, müşterilerinizin dikkatini çekecek şekilde, az kelime kullanarak çok anlam ifade edecek şekilde metinler hazırlıyoruz. Çarpıcı görsel hizmetiyle destekleyici anlatımlar yapıyoruz. İnsanlara sağlamış olduğunuz güveni direkt olarak oraya aktararak, kişiye kalitenizi gösteriyoruz.

Yeni açılan işletme de bir diğer olmazsa olmaz konum bilgisidir. Müşterileriniz size ulaşmak istediği an kolaylıkla iş yeri adresine gelmelerini sağlamalıyız. Aksi halde müşteri kaybına ve güvenilirsizliğe sebep olursunuz. Google harita kayıt sistemimizden size bir konum bilgisini ayarlıyoruz. Tek tıkla web sitenizden ve mobil uyumlu cihazlardan rahatlıkla rota bilgisi harekete geçiriyor ve müşterilerinizi kolaylıkla yanınıza gelebilmesini sağlıyoruz.

Google pin kodu satış desteğimiz ile sahip olduğunuz Google hesaplarınızın çalınması, kapatılması halinde hemen destek vererek size yardımcı oluyoruz. Şayet bu desteği almadığınız takdir de internette asla bir güvenceniz olamaz. Tamamen elektronik imza görevi gören bu şifreye sahip olarak kendinizi ve işletme sisteminizin önemli bir parçasını korumuş olursunuz. Çalıntı ve ya kayıp gibi her türlü durumda telefonunuza gelen kısa mesajla geri dönüş sağlayarak güvenliğiniz garantisini vermiş olursunuz. Sizin ve işletmeniz için en güvenilir firmamız ve profesyonel ekibimizle memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Uygun fiyatlar ve güvenilir ekibimizle hizmet vermek için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir