Gebelik ve Doğum

Hamilelik ve doğum, bir kadının yaşadığı en güzel tecrübedir. Güzel bir tecrübe ve bir o kadarda zor olan bu süreçte anne adaylarının yardımına Op. Dr. Banu Akçal koşuyor. Mutlu bir anne, sağlıklı bir bebek ve güven dolu bir gelecek için önemli hassasiyeti gösteriyor. Gebelik ve doğum sırasında annelerin %30’u ile %43’ü anne ve bebeğin sağlığını tehdit eden mikrobik bir durum ile karşılaşmaktadır. Doğru ve sağlıklı beslenme, kilo takibi, kan basınç takipleri ve karın büyüme oranları doktorumuz tarafından dikkatle takip edilmektedir.

Kadınların yılda en az bir kez jinekolojik muayeneden geçmesi gerekmektedir. Bu muayenelerimiz sayesinde birçok ciddi hastalığın önüne geçmesini sağlamaktayız. Erken tanı ve tedavi biçimimiz ile kadın hastalıklarının ilerlemesini önleyebiliyoruz.

Birçok kadın hastalığı, gebelik takibi, kürtaj, genital sağlık, cinsel sağlık, infertilite, HPV aşısı ve vajinismus Ankara şubesinde Op. Dr. Banu Akçal ve uzman ekip arkadaşlarıyla beraber tedavi ve kontroller sağlanmaktadır.

İçten ve sıcak karşılamanın yanı sıra tamamen hasta haklarına saygı duyan doktorumuz ve ekip arkadaşları gizlilik konusunda ciddi bir temele bağlı olarak çalışmaktadır. Son teknoloji ve steril ortamlarda çalışan Op. Dr. Banu Akçal; hastaları arasında dostluk kurarak, sorunlarına içtenlikle cevap veriyor.

Web sitesi üzerinden yazmış olduğu kadın hastalıkları konusunda bilgi sahibi olabilir ve randevularınızı alabilirisiniz. İletişim bölümüne tıklayarak, uzman doktorumuza ulaşabilir ve sorularınızı güvenle sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir