FM Türkiye

Kendi kariyer hikayenizi yazacağınız Football Manager Türkiye,oyunda başarı merdivenlerini tek tek çıkartacak, kupa kazandıran, Football Manager taktikleri ile diğer oyuncular arasından parlamanızı sağlayacak olan tüm bilgi ve gelişmeleri sizinle paylaşıyoruz.

Kişisel bir blog sitesi olan Sinyor Selim adlı web sitesine üyelik gerekmeden tek tıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Videolu basit anlatımı sayesinde oyuna yeni başlayan ve ilerleme kat etmek isteyen herkese rehberlik ediyoruz.

FM Türkiye oyuncuları için hizmet veren sitemizde, oyun ile alakalı tüm bilgi birikimine ev sahipliği yapıyoruz. Galibiyet taktikleri ve fantastik taktiklerle oyunda efsaneleşmiş isimler arasında sizde yer alabilirsiniz.

Tüm zamanların en iyi futbol menajerliği oyunu olan Football Manager; oyununda başarılı oldukça alacağınız ödüller sayesinde kendinizi daha da geliştirip, oyunun zorlu görevlerine itiliyorsunuz. Kendi takımınızı kendiniz geliştireceğiniz, transferler sayesinde büyüyeceğiniz gerçeğinin birebir aynısı olan bu simülasyon oyunu içinde ihtiyacınız olan rehber, bir tıkla Sinyor Selim oluyor.

Görsel ve videolu anlatımları sayesinde oyun içerisinde ki strateji ve planlarınız da değişiklik yapmanızı sağlayacak, size ilham verecek olan tüm detaylı bilgileri sayfamızda derlendi. Oyun hakkında ki gelişme ve yeniliklerden ilk sizi haberdar etmeyi kendine amaç edinmiş olan sayfamızda, nasıl oynanır, transfer nasıl gerçekleşir, nasıl kariyer yapabilirim gibi birçok sorunun cevabını size veriyoruz.

Oyun dışında kafanızı dağıtmak için bile girip keyifli yazılarımız okuyabileceğiniz Sinyor Selim’i sosyal medya sayfasından takip ederek yeniklerden ilk sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir