Finans ve hukuk danışmanı

Emrah Doğruyol Genç İş Adamı

Genel olarak yurt içinde ve yurt dışındaki büyük ülkelerde finans ve hukuk danışmanlığı hizmeti veriyorum.  Emrah Doğruyol yakın gelecekte olabilecek sıkıntıları anlatıyor 

Malum içinde bulunduğumuz Salgın durumundan ötürü uluslararası ticaret durma noktasına geldi.

Özellikle üretim sektöründe Çin Halk Cumhuriyeti’nin büyük bir tedariği vardı fakat durakladı. Bu durum tüm ülkeleri ekonomik olarak olumsuz etkiledi, 2020 ve 2021 yılında dünyada resesyon bekleniyor, Makro ekonomik göstergeler son 50 yılın en kötü döneminden geçtiğimizi gösteriyor Emrah Doğruyol.

Biz bu süreçte başta Sayın cumhurbaşkanımız ve devletimizin aldığı tedbirlerle birazda olsa nefes aldık. Türkiye olarak bu salgına karşı etkili bir mücadele yürütüyoruz ve başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere emniyet görevlilerimiz ve tüm kamu görevlilerine teşekkür ediyorum. Biz de bu süreçte elimizden geldiğince ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyor ve bu zor günlerde dayanışma örneği sergileyerek Türk insanının zorluklar karşısında nasıl kenetlendiğini tüm dünyaya göstermiş oluyoruz. Ülkemizin ve milletimizin birliği ve beraberliği ile güzel günlerin yakın olduğunu düşünüyorum.

Bu süreçlerde firmalar destek almak isterse onlara uzaktan olarak danışmanlık verebileceğini iletti. Genç iş adamı daha büyük ekonomik krizlerden kurtulmak için hep hazırlıklı olmamız gerektiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir