Fen Konuları

Kurulduğu ilk günden beri Fen bilimleri ders içeriklerini, konularını, kaynak kitaplarını, çalışma şekillerini ve bilgileri öğrenciler ve öğretmenlere yardımcı olmak amacı ile kurulan web sitemizde, ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.

Kaynak site olarak yer alan ve Milli Eğitim Bakanlığınca desteklenen Fen testi, fen oyunları, konu özetleri, şema ve görsel destek hizmetiyle desteklenen ve her yaş grubuna göre basit anlatımlı Fen konuları sayesinde öğretmen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.

Sitemiz de küçük büyük tüm yaş grubunun dikkatini çekecek haber kategorisi, ÖSYM destekli yıllara özel sınav duyuruları, basit ve görselleştirilmiş konu posterleri, eğlenirken öğrenmesini sağlayacak oyunlar, güncel testler ve ders notları bulunmaktadır.

Öğretmen ve öğrencilere özel olarak hazırlanmış olan sitemizde, fen bilgisi dersini sevdirecek ve öğrencilerin öğrenmesinde katkıda bulunacak birçok faydalı içerikler bulunmaktadır.

Velilerin ve eğitimcilerinde desteklediği proje ve ödevlerde kaynak olarak gösterilen web sitemiz; güncel olarak içeriklerini yüklemekte ve Milli Eğitim Bakanlığı ders müfredatına uygun olarak hareket etmektedir.

İlkokuldan başlayarak öğrencilerimizi üniversite sınavı başarı merdivenlerini atmasında destek veren ayrıca başarılı olmasında pay sahibi olmayı hedefleyen sitemize üye olarak dersleri takip etmesini sağlayabilir ve ilk üretilen içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Büyüyen sitemizde bize destek olarak daha fazla gelişmemize ve daha yararlı içerikler üretmemiz konusuna destek olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir