Eskişehir Son Dakika

Eskişehir tarihinin her döneminde önemli bir noktada olmuştur. Ticaret, ekonomik ve stratejik alanında oldukça değerli bir konuma sahiptir.  Yıllar boyunca savaş ve göç almasının temel sebebi ise; geniş ve el verişli ovaları, Anadoluyu kuzey ve doğu boylamlarıyla kesen yolları, İstanbul’a açılan kapısı ile askeri ve ticaretin önemli bir parçası olmasından kaynaklıdır. 1993 yılında çıkan kanun ve çalışmalar dahilinde Büyükşehir Belediyesi unvanı almıştır.

Belediyenin yapmış olduğu çalışmalar, yollar ve doğal alanları koruma projeleri sayesinde şehrin gelişmesine ve kendini yenilemesinde destek olmuştur. Tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkan ve doğal alanlarıyla bilinen şehrimiz, turistlerin gözde şehirleri arasındadır.

Yönetiminde eşitliği, adaleti ve katılımcılığı esas alan bilim ve teknoloji alanında ciddi çalışmalar yapan belediyemiz ile alakalı çalışmaların, yeniliklerin yer aldığı bir platform kurarak Eskişehir haberlerini sizler için derledik.

Başarıdan başarıya koşan, bir dönem Süper Lig’de yer almış, Eskişehirspor futbol kulübünün ve Eskişehir son dakika haberlerini, Dünyada ki ve Türkiye’de ki gelişmeleri sürekli olarak takip ederek internet ortamında kullanıcılara sunarak kesintisiz haber yapıyoruz.

Türkiye’nin en iyi haber sitesi olan Frigya Haber; sürekli değişen ve gelişen dünyamızda; başta Eskişehir olmak üzere, ekonomi, spor, yaşam, eğitim, sağlık ve bilim kategorilerinde kişileri aydınlatma amacında kurulmuştur.  7/24 kesintisiz, objektif ve tarafsız haber yapıyor ve internet ortamında kullanıcılarına sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir