E-katalog 

Eğer tanıtacak bir ürününüz yada hizmetiniz varsa birçok yolunuz var. Bir broşür hazırlayıp dağıtabilirsiniz, medya kuruluşları yolu ile reklam yapabilirsiniz, internet ortamını bu maksadınız için kullanabilirsiniz. Eğer basılı araçlar kullanılması söz konusu ise katalog seçeneği de firmaların tercih ettiği yöntemlerden biri oluyor. Eğer bunu web ortamında yapıyorsanız Online katalog sayfaları hazırlayabilir yada bunu katalogtr.com uzmanlarına bırakarak daha profesyonel çalışmalarla ürününüzü öne çıkarabilirsiniz.

Matbaalar artık internet ortamına taşındı. Kurum ve kuruluşların ürettikleri mal yada hizmeti tanıtmak konusunda hazırladıkları kataloglar da artık dijital olarak hazırlanarak mail yolu ile yada web siteleri üzerinde ulaştırılmaya çalışılıyor. Online katalog üzerinde sizin istediğiniz fotoğraflara, videolara yer verme olanağı oluyor. E-katalog adı verilen bu kataloglar çok farklı platformlarda müşterilere ulaştırılabiliyor ve bu sayede yazı, görseller, videolar, linkler de kullanarak daha interaktif bir tanıtım yapılmasının önü açılıyor. E-katalog üzerinde üzerinde çağımızın her teknolojisini kullanma olanağı oluyor ve farklı cihazlarla dahi müşterileriniz E-kataloga ulaşmış olsa dahi ona uygun bir görünüm ile karşılaşıyorlar. Müşterileriniz kolay ve hızlı biçimde hazırlanan E-katalog üzerinde ilerleme olanağı elde edip aradığına rahatça erişebiliyor.

Katalogtr.com ile oluşturulmuş olan dijital katalog çok farklı platformlara kolayca entegre edilebiliyor. Sizin için hazırlanan dijital katalog; mobil uygulamanız içerisine, web sitenize kolayca entegre edilip yayına alınabilir. Aynı zamanda dijital katalog size bir kopya PDF dosyası olarak, CD yada USB bellekle verilmektedir ve çoğaltılmasına geçilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir