Çatı Yalıtımı

Kış aylarında artan ısı kaybını önlemek amacıyla yapılan ısı yalıtımı, yaz aylarında ise artan ısı girişini engellemek amacıyla uygulanmaktadır. Doğalgaz faturalarını doğrudan etkiler. Isı kaybını yaklaşık olarak %45 oranlarında önlemeyi hedefliyoruz. Bu oranlarda faturalara yansıyan ısı kaybını sizde fark edeceksiniz.

Yapılarda sıcaklık dengesini önlemek önemlidir. Küflenme gibi özellikle insan sağlığına zarar verebilecek şartların oluşmasını önlüyoruz. Hava sıcaklığı dengesini oluşturmak, küf oluşmasını önler ve sağlığı tehdit edebilecek olumsuz koşulların oluşmasını önleyerek fayda sağlamaktayız. Burada kullanılan malzemeler yalnızca ısı yalıtımı olmamakla beraber çatı yalıtımı ve çatı izolasyonu da sağlayacaktır. Dışarıdan gelebilecek gürültünün ya da ses oranının azaltılması da bir avantaj olarak sayılabilir. Eğer doğru Borlu yalıtım malzemelerini seçerseniz, ayrıca yangın güvenliği oluşturmanızı sağlayacaktır. Doğayla uyumlu bir ürün olan ve güçlü ısı yalıtımı sayesinde ısı değişiminin önüne geçerek kapalı alanlarda enerji tasarrufu sağlayan Borlu yalıtım malzemeleri; insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez ve her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanarak yaşam alanındaki konforu maksimum seviyeye ulaştırır. Bor ve bor içerikli yalıtım malzemeleri tasarruflu, dayanıklı ve güçlü bir yalıtım alanı oluşturulur.

Doğayla uyumlu bir ürün olan ve güçlü ısı yalıtımı sayesinde ısı değişiminin önüne geçerek avantaj sağlar. Borlu yalıtım malzemeleri; insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez ve her türlü yüzeye kolaylıkla uygulanır. Bor ve bor içerikli yalıtım malzemeleri tasarruflu, dayanıklı ve güçlü bir yalıtım alanı oluşturulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir