Bursa İlkokul

Ebeveyn olarak hayatımızın en zorlu dönemlerinden biri gözümüzden sakınarak büyüttüğümüz, koruyup kolladığımız evlatlarımızın bizden ayrılarak başka ortamlara adım attığı o ilk andır. Hepimizin içinde benzeri korkular olur. Biri ona zarar verir mi? Huysuzluk yapar mı? Yemek yemiş midir? Uykusu yerinde midir?

Bursa anaokuldan başlayarak Bursa ortaokula kadar 36 yıldır hizmet verdiğimiz Özel Ataevler Koleji, başarının ve güvenin en doğru adresidir. Belirli yaşa gelen çocuklarımızın sosyal açısından arkadaş edinmesini sağlamak ile birlikte, sayısal zekasının gelişmesi, nesneleri ve cisimler tam olarak kavraya bilme, yeme alışkanlıklarını düzeltme, arkadaşlarına karşı kibar ve paylaşımcı bir çocuk olarak yetişmesi için sakin ve düzgün eğitim vermekteyiz.

Bursa ilkokul seviyesinde olan çocuklarınız için öğretmen ve eğitimciler çok önemlidir. Çocuklarımızın doğru bilgiler edinmesi ve sorulan her soruya doğru cevap verecek başarıda öğretmenlerimiz ile iyi bir eğitim almaları için çalışıyoruz. Öğretmenler benzeri dersleri çocukları sevdirmek ve sevdirememe yetkisine psikolojik olarak sahiptir. Doğru eğitimci sayesinde her çocuğun benzeri özellikleri ve yönlendirmeleriyle istenilen başarıyı elde edeceğimizi düşünüp bunu savunuyoruz.

Çocuğun okulu sevmesi devam zorunluluğu konusunda çok önemlidir. Okulumuz; baskıcı, zorla eğitim veren, gergin ve ya sinirli, sert ve ya despot bir eğitimciler tarafından kesinlikle verilmemektedir. Aksine en uygun kurallar ile öğrencileri yetiştiren, tamamen sosyal geziler ve müzeler ile aktiviteleri bol olan rahat ve en doğru eğitimi vermeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir