Belgelendirme ve Muayene

Türkiye ekonomisinde yaşanabilecek dalgalanmalar karşısında can simidi görevini uluslararası pazara yönelen ve ihracat başarısı yakalayan işletmeler olmaktadır. Bu firmaların başarılı olabilmesi için de iso belgesi türünde belgelere sahip olması zorunluluktur. Uluslararası standartlara uygunluğu gösteren böyle bir belgelendirme çalışmasını faaliyet gösterdiğiniz sektöre göre uzman bir kuruluş yardımı ile yapmanız, dünya pazarında da öne çıkıp kapıların açılması anlamını taşımaktadır.

Türcert, büyük ölçekli ve ihracat noktasında çalışma yapan firmaları uluslararası akreditasyon, belgelendirme ve sertifikasyon çalışmaları ile dünyaya açıyor. Çalışma yaptığı firmalar arasında büyük yada küçük ölçekli tüm firmalar, kamuya ait kurumlar, kobiler bulunuyor. Uluslararası pazarın olmazsa olmazı haline dönüşen iso belgesi için hızlı çalışmalar ve muayene işlemlerini başarılı biçimde yürüterek rekabetçi uluslararası ekonomik koşullarda, firmanızın kimliğini prestijli hale getiriyor. Yapılan asansör muayene, basınçlı kap periyodik muayene, çevre muayene, elektriksel güvenlik muayene, iş makinalarının periyodik muayene, kaldırma ve iletme ekipmanlarının periyodik muayene, tahribatsız muayene gibi seçenekler ile firmanızın uluslararası standartlar çerçevesinde çalışma yürüttüğü tescilleniyor. Faaliyet alanına yönelik olarak ISO belgesi sahibi olmanız da bu biçimde daha kolay hale gelebiliyor.

Muayene hizmetleri ile dünya standartlarına uygun çalışma ortamı oluşturduğunuz, iso belgesi ile yine dünyada kabul gören standartlarda mal veya hizmeti ürettiğinizi belgelemeniz ve sertifikasyonda farklı sertifikalara sahip olmanız uluslararası pazarda da marka değerinizi arttırıyor. Avrupa ve dünya pazarında firmamızın iso belgesi ile girmesi de ekonomimiz açısından da önem taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir