Bayi Hosting

Sitenizin yayınlanması için gerekli olan tüm fonksiyon dosyaları Bayi Hosting hizmetimiz sayesinde görüntülenir. Hosting hizmetimiz, sitenizin ihtiyacına, verdiğiniz hizmete ve kullandığı işletme sistemine göre çeşitli şekillerde değişmektedir. Web sunucu, veri hizmeti adı verilen yerde barınır. Sitenize ait tüm verileri ve bilgileri sürekli olarak kayıtlı tutmasını sağlar.

Kayıtlı edilmesi gereken veri ve sunucuların bir depoya ihtiyacı vardır. Eklenecek olan, bilgi ve fonksiyon içeriğine bağlı olarak değişen büyüklüklerde olur. Bu depoya bulut sunucu adı verilir. Bellek sabit disk ya da depo adı verilen sunucular, tüm kayıt işlemlerini sizin için depolar. Yüksek performans, uygun fiyat avantajı ve veri kaybı olasılığı olmadan sorunsuz bir şekilde çalışır.

Bireysel ve kurumsal tüm taleplerinize beklentiniz doğrultusunda hizmet veren Sunucu Çözümleri; 10 yılı aşkın süredir, profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Hosting, fiziksel ve sanal sunucu, bulut sunucu ve ek hizmetlerinde olduğu Türkiye’nin en güvenilir, ekonomik ve hızlı internet hizmetini vermektedir.

Müşterilerimize etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetimizi en kaliteli biçimde sunmaktayız. 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri desteği ile tüm soru ve bilgi alışverişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir yükseliş için bizimle çalışarak, internet ortamında ki farkınızı sizde gösterebilirsiniz. Eksiksiz müşteri memnuniyeti sağladığımız ve hizmet kalitesini arttırmak için daima yenilikleri takip etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir