Baskılı Aile Tişörtleri

Aileniz ve sizin sevginizi yansıtacak sevgiyle hazırlanmış, aile tişörtleri özenle ve hassas tenlerinize uygun şekilde hazırlanmıştır. Ütü gerektirmeyen 4 mevsime uygun şekilde hazırlanmıştır. Baskılı aile tişörtleri dilerseniz tasarımcılarımızın özel olarak hazırladığı dilerseniz de kendi tarzını yansıtmak istediğiniz türden aile tişört modelleri tarz ve şıklık bakımından şort, jean ve kapri modelleriniz üzerine rahatlıkla kombin edeceğiniz kumaşlardan yapılmıştır.

%100 pamuk üretilmiş olup modellerimizde tamamen su bazlı boyalar kullanılmıştır. Çocuklarınızın severek giyeceği, renk ve modellerde hazırlanmış olup kaliteli şıklık sağlıyoruz. Kadınlar için ceketlerin altında, eteklerin üzerine ve aksesuarlarla da kullanılabilecek şekilde yapılmıştır. Erkekler için gömleklerin içine ve jean pantolonların üzerinde şık ve rahat duracak tüm kıyafetlerimiz tarzınızı ve sevginizi yansıtacak cinsten hazırlanmıştır.

Tatilde, çarşıda, yürüyüşte yani günün her anında kolayca giyilebilen kolayca yıkanan kumaşlarla, her yerde kullanılan bir kalite de yapılmıştır. Koşulsuz müşteri mutluluğu sağladığımız tüm alışverişleriniz de sunduğumuz en önemli hizmet olarak mutluluğunuzu ve memnuniyetinizi kendimize iş olarak bilmekteyiz.

Online web sitemizde tüm güvenlik koşullarını sağlayarak, bizimle paylaşacağınız özel bilgileriniz, kredi ve banka bilgileriniz, kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak olup tüm güvenlik önlemleri hassasiyet ile alınmıştır. İade ve değişim kolaylığı sağlayan sitemizde, memnun kalmadığınız ve ya yanlış teslimat edilen tüm ürünlerimizde sizin yanınızda olduğunuzu hissettirmek isteriz. Kolay üyelik sağlayan internet sitemizde, oluşturduğunuz profil ile kampanya ve indirimlerimizden yararlanabilir ve ilk alışverişinizden sonra %50 ye varan indirimlerimizden sizde faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir