Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketleri arasın da en çok tercih edilen İstanbul İyi Temizlik Şirketi 12 yıldır Avcılar’da temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Avcılar Ev Temizliği ve Avcılar Ofis Temizliği yanı sıra Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği  ve Avcılar İnşaat Sonrası Temizlik konusun da uzman temizlik kadrosu ile hizmete hazırdır.  Avcılar Güvenilir Temizlik Şirketi arıyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Her türlü temizlik konusun da en iyi yardımcınız olacağız. “İstanbul İyi Temizlik” şirketi olarak siz değerli müşterilerimiz için haftanın 7 günü temizlik hizmetlerimiz devam etmektedir.

Günlük / Haftalık / Aylık olarak düzenli temizlik hizmetimiz mevcuttur. Uygun fiyat garantisi ile Avcılar gündelik ev temizliği iş yeri temizliği yapılmaktadır.  %100 Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile Avcılar ‘ın en iyi temizlik şirketi. Ev temizliği detaylı ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. Avcılar Ev Temizlik Şirketi olarak detaylı bir şekilde mutfak temizliği, banyo ve tuvalet temizliği yanı sıra oturma odası ve yatak odası temizliği de yapılmaktadır. Dilerseniz ev temizliği hizmeti alırken ek olarak Cam Temizliği ve Dış Cephe temizliği de yaptırabilirsiniz.

Avcılar koltuk yıkama ve mobilya koltuk temizliği sırasında Buharlı Koltuk Temizleme Makineleri ile %100 garantili bir şekilde koltuk ve mobilyalarınızı dilerseniz yerinde temizliyoruz. Koltuğunuzu temizledikten sonra yeni haline siz de çok şaşıracaksınız. Avcılar Temizlik Şirketkerleri olarak en iyi koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız. İddalıyız çünkü işimizi seviyoruz ve bu konuda profesyonel ekipmanlarımız mevcut.

                Detaylı ev temizliği ve ofis temizliğinin yanı sıra Avcılar ‘da Apartman temizliği, Fabrika Temizliği ve Plaza & AVM & Shoowroom temizliği de yapmaktayız. Mevcut 44 temizlik personelimiz her zaman hizmete hazır olarak beklemektedir.  Avcılar ev temizlik fiyatları, sizin belirlediğiniz seçeneklere göre değişmektedir.  5 saat ev temizliği, 8 saat ev temizliği veya 12 saatlik seçeneklerimiz mevcuttur. Temizlik süresi yetersiz gelirse ekstra ücret talep etmeden işimizi tamamlıyoruz. Avcılar En ucuz ev temizlik şirketi. Fiyat bilgisi ve temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul iyi Temizlik Şirketi olarak Avcılar ve çevre bölgelerde sizlere temizlik hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Sizin de temizlik konusun da yardıma ihtiyacınız hemen bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir